Technika je sviňa

25. září 2018 v 12:30 | Ještěrka
"Dnešní představení je z technických důvodů zrušeno."

Tahle věta zřejmě nepotěší moc nikoho. Ale je to o to horší, když už do toho divadla dojdete a dozvíte se o zrušeném představení až tam. Ano, přesně to se mi včera stalo. Normálně v klidu dojdu a tam mi Alex ukáže nápis nad pokladnou, kde se psalo, že jsou obě představení z technických důvodů zrušena. Co víc si přát! Takže představení není a já mám ještě dvě hodiny čas. A tak jsem si vybrala to nejlehčí a v ten moment i nejlepší řešení.
V našem divadle je, jako asi ve většině divadel, divadelní hospoda a v ní Alex a Aleš. Šla jsem si tedy na chvíli sednou za nima. A musím říct, že to byla vážně sranda. Kluci jsou fajn. Alex je neskutečný miláček a Aleš je zase neskutečně vtipný. Taky jsem si vyslechla pár vtipných historek, jako třeba "Jak hlavní slavila magisterský titul" nebo "Jak si Alex kupovat v Tigeru brýle".
Chvilku před tím, než jsme odešli, za náma přišel někdo z toho divadla, které mělo hrát a sdělil nám, že nám tu hodinu, co jsme tam byli (ehm, já tam byla sotva půl hodiny, jejda :D), samozřejmě zaplatí, takže to vlastně nebyla zase tak zbytečná cesta.
V hospodě jsme seděli tak třičtvrtě hodiny a potom jsme se rozešli. Alex šel na vlak a jel domů, Aleš jel na byt, kde jako student bydlí a já měla ještě jednu akci poblíž divadla. Sice byla hrozná kosa a akce byla venku, ale i tak jsem si ji užila, protože se jednalo o zahájení sezóny jednoho divadla (ne našeho), které mám moc ráda. Poslechla jsem si ukázky nejnovějších oper, proslov ředitelů a ukázky činohry. Bylo tam hodně lidí, ale určitě ne tolik, jako jich tam bylo loni (asi kvůli počasí). Akce trvala cca dvě hodiny a po jejím skončení jsem konečně jela domů.

Myslí, že i přes zrušené představení, to bylo pěkné odpoledne. Ono asi něco na přísloví "Všechno zlé je pro něco dobré." bude.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama