Technika je sviňa

25. září 2018 v 12:30 | Ještěrka
"Dnešní představení je z technických důvodů zrušeno."

Tahle věta zřejmě nepotěší moc nikoho. Ale je to o to horší, když už do toho divadla dojdete a dozvíte se o zrušeném představení až tam. Ano, přesně to se mi včera stalo. Normálně v klidu dojdu a tam mi Alex ukáže nápis nad pokladnou, kde se psalo, že jsou obě představení z technických důvodů zrušena. Co víc si přát! Takže představení není a já mám ještě dvě hodiny čas. A tak jsem si vybrala to nejlehčí a v ten moment i nejlepší řešení.
V našem divadle je, jako asi ve většině divadel, divadelní hospoda a v ní Alex a Aleš. Šla jsem si tedy na chvíli sednou za nima. A musím říct, že to byla vážně sranda. Kluci jsou fajn. Alex je neskutečný miláček a Aleš je zase neskutečně vtipný. Taky jsem si vyslechla pár vtipných historek, jako třeba "Jak hlavní slavila magisterský titul" nebo "Jak si Alex kupovat v Tigeru brýle".
Chvilku před tím, než jsme odešli, za náma přišel někdo z toho divadla, které mělo hrát a sdělil nám, že nám tu hodinu, co jsme tam byli (ehm, já tam byla sotva půl hodiny, jejda :D), samozřejmě zaplatí, takže to vlastně nebyla zase tak zbytečná cesta.
V hospodě jsme seděli tak třičtvrtě hodiny a potom jsme se rozešli. Alex šel na vlak a jel domů, Aleš jel na byt, kde jako student bydlí a já měla ještě jednu akci poblíž divadla. Sice byla hrozná kosa a akce byla venku, ale i tak jsem si ji užila, protože se jednalo o zahájení sezóny jednoho divadla (ne našeho), které mám moc ráda. Poslechla jsem si ukázky nejnovějších oper, proslov ředitelů a ukázky činohry. Bylo tam hodně lidí, ale určitě ne tolik, jako jich tam bylo loni (asi kvůli počasí). Akce trvala cca dvě hodiny a po jejím skončení jsem konečně jela domů.

Myslí, že i přes zrušené představení, to bylo pěkné odpoledne. Ono asi něco na přísloví "Všechno zlé je pro něco dobré." bude.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mari Mari | Web | 22. října 2018 v 9:25 | Reagovat

S divadlem se mi tohle ještě nestalo, jen s muzei a občas stanice metra zavřou pokud jsou přelidněné (ten dav čekající na otevření na Oxford Circus je vždy neskutečný :-D )

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama